Sürekli Form Nedir Nasıl Yapılır?

Firma, kurum ve kuruluşların tercihi olan sürekli form, bilgisayar uyumlu evrakların sıra numarası takip edilerek basıldığı formlardır. İhtiyacınız olan tüm form işleri için firmamızı arayabilir, en hesaplı fiyatlarla en kaliteli baskı formları zamanında teslim alabilirsiniz.

Sürekli form nedir?

Fatura, ,irsaliye, makbuz, gider pusulaları, reçete, ürün teslim fişi, satış fişi, faturalar, çekler, senetler, reçete ve daha birçok form sürekli form grubuna girmektedir. Büyük bir çoğunluğu bilgisayarla uyumlu olup yazılmaya başlandığı andan itibaren saat ve tarih olarak en güncel bilgileri içerir. Tek renk, iki renk veya dört renk olup firma ihtiyacına uygun düzenlenir. İster kendinden karbonlu ister birinci hamur kağıt olsun dilediğiniz sürekli form ihtiyacınızı firmamıza geçebilir, zamanında ve en ekonomik fiyatlarla sürekli formları teslim alabilirsiniz.

Sürekli form imalatı

Tutkallı veya koçanlı ciltler şeklinde üretilen sürekli formlar 2,3 veya 4 nüsha şeklinde ihtiyaca göre basılmaktadır. Ebatlar yine talebe göre 11×24, 12×24 başta olmak üzere firmaya göre değişebilir. Tutkallı ciltler yazıcılarda kullanılan, koçanlı ciltler ise manuel kullanılan formlardır. Son teknoloji makinelerimizle en kaliteli formları en hızlı ve en ekonomik şekilde imal eden firmamız, profesyonel ekibi ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmaların işinin kolaylaştıran sürekli formlar yoğun iş temposunda seri bir şekilde evrak hazırlanmasını sağlar. Yazım hatalarına son veren ve zamandan tasarruf sağlayan formlar olarak kullanımı son derece yaygındır. Sürekli form fiyatları eski evrak sistemine göre son derece ekonomik olup gerek maddi olarak gerekse zamandan kazandırarak her zaman firmaların çıkarınadır.

Sürekli form nasıl basılır?

İlk olarak müşteriden ebatlar istenir. İster standart ister özel ölçüler olsun doğru ölçüler alınarak üretim planına alınır. Genelde A4 büyüklüğünde istenen sürekli formlarda fiyatlar ebatlara göre değişmektedir. A4 büyüklüğündeki formlar hemen her yazıcıdan çıktı alınabilen formlar olarak yaygın kullanılmaktadır. Hazır fatura veya evraklar maille firmamıza geçilmekte, fiyat teklifi ve anlaşma sonrası üretime geçilmektedir. Üretim tamamlandığında kargo ile teslim edilen sürekli formlar, firmamızın her sektördeki işletme, kurum ve kuruluşlara sürekli olarak ürettiği formlardır. Kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir firma arıyorsanız bizimle irtibata geçebilir, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda en doğru ve en kaliteli formlara sahip olabilirsiniz.

Sürekli form kullanımı

Başta faturalar olmak üzere birçok amaçla kullanılan sürekli form, büyük küçük tüm işletmelerin tercih ettiği bir formdur. Nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılan formlar hem pratik hem de ekonomik oluşları ile tercih edilmektedir. Sürekli form tekniğini kullanan işletmeler matbaacılıkta en ileri teknolojinin kullanıldığı bir sistemle üretilen formları kullanarak zamandan ve paradan kazanmaktadır. Ticari işletmelerin resmi evrakları olan sürekli formlar artık faturaların bilgisayar ortamında yazıldığı evraklar olarak iş yoğunluğunu hafifleten ve basitleştiren uygulamalardır. Otokopi yani kendinden kopyalı olup aynı anda birden fazla belge hazırlanmasını sağlar. Eski sistemde araya karbon kağıdı kullanarak elle yazılan fatura, irsaliye veya dekontların yerini alarak hataları da sıfırlamıştır.

Sürekli form fiyatlandırması nasıl yapılır?

-Resmi evrak ebatları alınır
-Baskı rengi belirlenir
-Kopya sayısı öğrenilir
-Miktar belirlenir.

Sürekli form fiyatlarını belirleyen bu tespitler yapıldıktan sonra fiyatlar belirlenmekte olup firmamız tarafından en kısa zamanda siparişler teslim edilmektedir. Profesyonel kadrosu, son teknoloji alt yapısı ve üstün kalite anlayışı ile sektörün lider firması olarak her zaman en kaliteli hizmeti en hızlı ve en ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, her sektörden gelen sürekli form taleplerine en hızlı şekilde cevap veren bir firmadır. Güvenilir ve işinin ehli bir firma arayanlar için en doğru adres olarak hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.