davetiye
davetiye

Davetiye göndermek samimi bir jesttir. Gönderilen kişiye verilen değeri ve harcanan emeği gösterir. Düğün, nikah, sünnetlerde ve diğer özel günlerde davetiye göndermek gönderilen kişiye ulaştığında sıcaklık ulaştıran, sevilen, heyecanlandıran bir adettir.

Davetiye basımında öncü firmalar arasında yer alan Akabe form tasarlayarak sizlerin sunmuş olduğu çeşitleri de değerlendirip Davetiye konusuna uygun en beğenilen basımları ile sizlere sunmaktadır.

Akabe form bünyesinde daha önce hazırlanmış olan Davetiye kataloglarından gönderilecek örnekler ile aklınızdan geçen ve bütçenize en uygun Davetiye ile beğeninize sunmaktayız.

Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin gelişip çeşitlenmesi ile Online matbaacılık hizmetini kullanarak ürünlerinizin fotoğraflarını ve ürün özelliklerini sisteme yükleyip kendi davetiyenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Fakat bu şekilde bir hizmet aldığınızda istediğiniz sonucu elde edememeniz yüksek bir ihtimaldir.

Matbaacılık sektöründe deneyimli ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde veya firmamızdan detaylı bilgilendirme talep ettiğinizde hem fiyat hemde sonuç olarak tatmin olacağınızı garanti ederiz.

Davetiye sahibi olmak için tek yapmanız gereken tasarımlarınızı belirleyip siparişinizi vermek. AkabeForm Sayesinde, Türkiye’nin neresinde olursanız olun davetiyeniz en kısa sürede elinize ulaşacaktır.