Kaliteli Ve Güvenilir Fatura Basım Merkezi

Ürün veya hizmet bedeli olarak satıcı tarafından müşteriye sunulan fatura önemli bir resmi evraktır. Bir matbaanın fatura basımı yapabilmesi için Maliye tarafından yetkilendirilmiş olması gerekir. Fatura, irsaliye ve tüm resmi evraklarda tam yetkili olan firmamız, sektörün en hızlı ve en kaliteli fatura basım hizmetini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Fatura basımı için istenen belgeler

Resmi ve ticari bir evrak olan faturanın basımının yapılması için kişi ve kurumlardan birtakım belgeler istenmektedir. Kişi ve kurumların fatura bastırabilmesi için kurumlar kişilere göre fazladan Ticaret Sicil Gazetesini ibraz etmek durumundadır. Onun dışında vergi levhası fotokopisini, imza sirküleri fotokopisini, kimlik fotokopisini ve en son tahakkuk fişi fotokopisini matbaaya iletmelidir. Şirketler son yatan KDV tahakkuk fişinin fotokopisini değil aslını ibraz ederek fatura bastırabilirler.

Fatura basım çeşitleri

Faturalar ebatlarına göre A4 ve A5 ebatlarında basılırken, renklerine, hamur kalitesine, gramajına  ve ciltleme özelliklerine göre çeşitlenmektedir. Kişi ve kurumların her çeşit fatura ihtiyacına cevap veren firmamız, ciltli, tutkallı ve lazer yazıcılarda kullanılan faturalardan tek renk, iki renk veya üç renk faturalara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Baskı renk sayısı ve nüsha sayısını, kağıt kalitesini ve ebadını, miktarını ve gramajını belirleyin, siparişinizi geçin kısa zamanda faturalarınızı en ekonomik fiyatlarla teslim alın. 1. kalite hamur veya otokopi yani kendinden karbonlu kağıtlarda faturalar isteyebilir, yandan ya da üstten ciltli talep edebilirsiniz.

Fatura basımı nasıl yapılır?

Gerekli evraklar ibraz edildikten sonra müşteriden ihtiyacı olan fatura çeşidini de belirtmesi istenir. A5 büyüklüğünde yarım boy ya da A4 büyüklüğünde tam boy basılan faturalar en kaliteli kağıtlara en hızlı şekilde ve en ekonomik fiyatlarla basılmaktadır. Faturalar firmaların saygınlığı için kaliteli ve eksiksiz olmalıdır. Fatura kalitesi müşteriye firma hakkında olumlu düşünceler beslemesini sağlamakta, güven vererek firma saygınlığını arttırmaktadır. Bu nedenle matbaa iyi seçilmeli, anonim, limited şirket veya kişiler için gerekli belgelerin hazırlanması neticesinde profesyonel bir hizmet verilmelidir.  Güçlü referansları ile sektörün lider matbaaları arasında ilk sırada yer alan firmamız, tecrübeli ve işini ehli ekibi ile zamanında ve kaliteli işlere imza atmaktadır.

Faturada bulunması zorunlu bilgiler

-Fatura düzenleme tarihi
-Seri ve sıra numarası
-Ticaret sicil numarası
-Faturayı düzenleyen firmanın adı ve unvanı
-İş adresi
-Vergi dairesi ve hesap numarası
-Ürün veya hizmetin açıklaması, miktarı, birim fiyatı ve tutarı
-Teslim tarihi

Bir faturanın geçerli olabilmesi için zorunlu olan bu bilgiler eksiksiz ve doğru olmalı, fatura baskı işleminde hiçbir detay atlanmamalıdır. Günün her saatinde taleplerinizi iletebileceğiniz firmamız, Vergi Usul kanunu ve Türk Ticaret Kanununa uygun fatura basımı yapan profesyonel bir çözüm ortağıdır.

Hızlı güvenilir fatura basımı

Zamanında ve doğru bir şekilde fatura bastırmak, kaliteli ve ihtiyacınıza uygun formatta faturalara sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Eskiden manuel yapılan faturalama işlemi artık bilgisayar ortamında yapılmakta, sürekli fatura formatında son derece pratik faturalar hazırlanmaktadır. Zamanla yarışılan günümüzde firmaların işini kolaylaştırarak hataları sıfırlayan faturalarla firmalar çok daha seri fatura kesmektedir. İster standart ister özel baskı olsun ihtiyacınız olan faturalara en kaliteli kağıtlar ve en ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Ebat, nüsha sayısı, baskı rengi, cilt miktarı ve kağıt kalitesini seçin, maille ya da faksla taleplerinizi geçin ve gerisini bize bırakın. Firmanıza yakışır faturalar en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Basımdan önce taslak müşteriye onaylatılmakta, son şeklini aldıktan sonra basılmaktadır. İşinin ehli bir matbaa olarak tüm baskı talepleriniz için 7/24 hizmete hazırız.