Davetiye

davetiye

Matbaamızda bulunan farklı çeşitlerde Davetiye seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Akabe form olarak özel baskı makinelerimiz ile istediğiniz boyut ve renkte tasarlanacak Davetiye siparişlerinizi istedikleriniz doğrultusunda değerlendirip en kısa zamanda sizlere teslim ediyoruz.

Davetiye basımında öncü firmalar arasında yer alan Akabe form tasarlayarak sizlerin sunmuş olduğu çeşitleri de değerlendirip Davetiye konusuna uygun en beğenilen basımları ile sizlere sunmaktadır.

Akabe form bünyesinde daha önce hazırlanmış olan Davetiye kataloglarından gönderilecek örnekler ile aklınızdan geçen ve bütçenize en uygun Davetiye ile beğeninize sunmaktayız.

Düğün davetiyeleri, sünnet davetiyeleri, açılış davetiyeleri, toplantı davetiyeleri ve nişan davetiyeleri gibi ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğu Akabe form tüm Davetiye çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmanızda yardımcı olur.

İnternet sitemiz üzerinden beğendiğiniz Davetiye çeşitleri hakkında gerekli tüm sorularınız için bizlere iletişim bilgilerinden irtibata geçerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Davetiye basımı ve tasarımı hakkında bilgilerin olduğu web sayfamızı ziyaret ederek davetiye nedir ve seçilirken nelere dikkat edilir içinde yazılacak olan davetiye yazısının nasıl olması gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Davetiye basımlarında genellikle tercih edilen renkler beyaz ve krem olmaktadır. Farklı bir tasarım ve renkte Davetiye tercih edilecek ise yazıların üzerinde okunur bir renkte olmasına dikkat edilmelidir.

Davetiye yazıları genellikle iki farklı seçenekle kullanılır. Vurgulanılacak yerlerdeki yazılara kalın yazı tercihi yapılmalı ve anlaşılır biçimde okunuluyor olması oldukça önemlidir.

Tüm bunlar değerlendirildikten sonra Davetiye fiyatları belirle işlemlerinde yapılacak tasarım, kullanılacak malzeme, boyut ve gramaj net olarak ayarlandıktan sonra tüm içerikler değerlendirilir ve bu şekilde fiyat belirlenmiş olur.